Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

 

 

 

13. 10. 2022 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.

   W tym dniu został zorganizowany uroczysty apel z przygotowaną częścią artystyczną przez uczniów oddziału przedszkolnego, klas młodszych i starszych.

   W apelu brali udział zaproszeni goście na czele z panią Wójt Lilią Ławicką, emerytowani pracownicy szkoły, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni szkoły, rodzice, dyrekcja szkoły oraz uczniowie wszystkich klas.

   Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Jolanta Grześkowiak, która w swoim przemówieniu podkreśliła rolę i znaczenie pracy nauczyciela. Powiedziała, że nauczyciele są wyjątkowymi ludźmi, potrafią wykorzystać swoją wiedzę, pomysłowość, dobroć, dociekliwość umysłu, do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, poznawania, działania, zdobywania wiedzy i umiejętności.

   Podziękowała nauczycielom za zaangażowanie w pracę, za życzliwość i serdeczność, którymi obdarzają uczniów. Za to, że są twórczy, kreatywni, pełni ciekawych inicjatyw i codziennie dążą do osiągania wspólnie wyznaczonych celów. Dyrektor szkoły podziękowała także wszystkim pracownikom niepedagogicznym szkoły, dzięki ich pracy szkoła funkcjonuje sprawnie jako instytucja, a uczniowie mogą liczyć zawsze na Ich pomoc i czuć się w szkole bezpiecznie.

   W następnej częci przemówienia dyrektor szkoły podziękowała wszystkim osobom pracującym dawniej w szkole, wspomniała osoby, które od nas odeszły, a były związane ze szkołą.

   Podziękowała uczniom i rodzicom za to, że aktywnie tworzą społeczność szkolną, a Pani Wójt za to, że swoimi działaniami wspiera szkołę.

   Na zakończenie przemówienia złożyła wszystkim serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń i optymizmu. Podziękowała wszystkim zaangażowanym za przygotowane uroczystości.

   W następnej części apelu przemawiała pani Wójt Lilia Ławicka, która złożyła nauczycielom oraz pozostałym pracownikom życzenia. Wręczyła także dwie specjalne nagrody, za wyróżniające wyniki w pracy dydaktyczno - wychowawczej, opiekuńczej  oraz działalność pozaszkolną dyrektor szkoły Jolancie Grześkowiak oraz pedagog szkolnej Katarzynie Grześkowiak.

 

 

 

 

 

 

Data dodania: 2022-10-15 16:04:31
Data edycji: 2022-10-20 21:39:58
Ilość wyświetleń: 203

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej