Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY 11.05

Informacja dla rodziców

 

W komunikacie Rządu z dnia 29 kwietnia przedstawiono II etap łagodzenia obostrzeń związanych z koronawirusem, który daje możliwość uruchomienia żłobków, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych od 6 maja w reżimie sanitarnym. Decyzje w tej sprawie pozostawiono samorządowi.

         W naszej Gminie dyrektorzy placówek rozeznali się jakie zapotrzebowanie i dla ilu dzieci należy  zorganizować zajęcia opiekuńcze.

         W naszej szkole nikt z Rodziców nie wyraził chęci posyłania dzieci na zajęcia opiekuńcze do oddziału przedszkolnego. Po analizie danych w placówkach Gminy zdecydowano nie otwierać przedszkoli i oddziałów przedszkolnych od 6 maja 2020 r.

         Po konsultacjach organu prowadzącego z dyrektorami szkół uzgodniono, że w naszej Gminie przedszkole i oddziały przedszkolne będą otwarte od 18 maja 2020 r.

         Proszę o zgłaszanie przez Rodziców do sekretariatu szkoły chęci udziału dzieci w zajęciach opiekuńczych zorganizowanych przez szkołę. Wiedza ta potrzebna jest do zorganizowania całego procesu związanego z pobytem dziecka w szkole (dojazd, przyprowadzanie, odbieranie, wyżywienie, organizacja zajęć, zapewnienie bezpieczeństwa, itd.)

Data dodania: 2020-05-10 23:59:38
Ilość wyświetleń: 176

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej