Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KONCERT DLA UKRAINY

KONCERT DLA UKRAINY

18. 03. 2022r. w godzinach popołudniowych odbył się w Szkole Podstawowej im. W. Komara i T. Ślusarskiego w Czarnogłowach koncert pod hasłem „Solidarni z Ukrainą”, który został zorganizowany przez Mobilną Szkołę Muzyczną Live pana Roberta Grygo oraz dyrektor szkoły Jolantę Grześkowiak wraz z nauczycielami i niepedagogicznymi pracownikami szkoły.

Biletami wstępu na koncert były ofiarowane przez nauczycieli, pracowników, rodziców naszej szkoły oraz mieszkańców Czarnogłów i okolicznych miejscowości rzeczy, produkty wskazane na załączonej liście do zaproszenia na koncert.

Wśród licznie przybyłych na koncert gości byli zamieszkali w Rokicie i Machowicy (gmina Przybiernów) uchodźcy, ukraińskie mamy z dziećmi, między innymi uczniami naszej szkoły.

Koncert rozpoczął się krótkimi przemówieniami dyrektor szkoły Jolanty Grześkowiak oraz pana Roberta Grygo. Na scenie prezentowali się młodzi artyści ze szkół w Czarnogłowach, Przybiernowa, Golczewa oraz muzycy zaproszeni przez pana Roberta Grygo.

Muzyka, zabawy dzieci i ich uśmiechnięte twarze pozwoliły na wspólne spędzenie czasu w miłej, serdecznej i radosnej atmosferze, ale niepozbawionej refleksji nad sytuacją w jakiej znaleźli się nasi przyjaciele z Ukrainy.

Wszystkie złożone dary w ramach biletu wstępu zostały komisyjnie podzielone i dostarczone uchodźcom z Ukrainy zamieszkałym w Rokicie i Machowicy.

 

 

Dyrektor Szkoły

Jolanta Grześkowiak

Data dodania: 2022-03-22 18:19:05
Data edycji: 2022-03-22 19:44:48
Ilość wyświetleń: 131

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej