Jak co roku w naszej szkole obchodzony jest uroczyÅ›cie DzieÅ„ Rodziny, Å›wiÄ™to najbliższych nam osób, czyli Mamy i Taty. Na tÄ… uroczystość przygotowaliÅ›my wÅ‚asnorÄ™cznie wykonane prezenty, by podziÄ™kować za wszystko, tak jak potrafimy najpiÄ™kniej. Pani dyrektor Jolanta GrzeÅ›kowiak przywitaÅ‚a wszystkich serdecznie i zÅ‚ożyÅ‚a życzenia zaproszonym goÅ›ciom. Piosenki i wiersze prezentowaÅ‚y dzieci z wszystkich klas. Na koniec tradycyjnie wystapiÅ‚ chór szkolny, a po wystÄ™pie wspólnie wszystkie dzieci zaÅ›piewaÅ‚y znanÄ… melodiÄ™ ,,Sto lat". To byÅ‚ bardzo wzruszajÄ…cy i piÄ™kny dzieÅ„.