Uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie wszystkich klas , nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. pan Wójt Bogdan Czaplicki, zastępca Wójta pani Anna Pryć, ksiądz Paweł Kasprzyk, pan Paweł Banaszkiewicz Dyrektor GZEAS- u w Przybiernowie, pan Stanisław Kopeć Prezes Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej, pan radny powiatu Bartłomiej Lisiecki, pani Anna Giniewska dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Przybiernowie, pan Zbigniew Boczek podróżnik i fotograf i wielu innych.
Pani dyrektor Jolanta Grześkowiak skierowała do rodziców podziękowania, a do uczniów słowa gratulacji oraz życzenia bezpiecznych i słonecznych wakacji.
Najważniejszym punktem uroczystości było jednak pożegnanie uczniów klasy VIII, którzy zakończyli naukę w naszej szkole. Pani Dyrektor wraz z wychowawcą panią Moniką Klińską wręczyła absolwentom świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody.
Ósmoklasiści zaprezentowali wzruszający program artystyczny, dziękując nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za wspólnie spędzone lata.
Podczas apelu nagrody książkowe za wzorową naukę i zachowanie otrzymali również uczniowie klas I–VII. Nauczyciele i goście wręczyli również mnóstwo nagród laureatom konkursów, których jak co roku było wyjątkowo dużo. Pan Wójt wręczył najlepszym uczniom Nagrody Wójta, pogratulował sukcesu uczniom i rodzicom.
Serdecznie gratulujemy tego wyjątkowego sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć na dalszych etapach edukacji.
Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia kolejnego roku szkolnego, dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy bezpiecznych, radosnych oraz pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji
Absolwentom życzymy powodzenia w nowych szkołach oraz odwagi w realizacji marzeń i wyznaczonych celów