Czcionka:

A+A-

Kontrast:

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego to tradycyjnie czas na podsumowanie pracy uczniów. To również okazja do nagrodzenia tych najzdolniejszych - zarówno za sukcesy naukowe, jak i szczególne osiągnięcia sportowe. Jak co roku zakończenie roku szkolnego odbyło się bardzo uroczyście. Podczas akademii zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Pani Dyrektor Jolanta Grześkowiak podziękowała wszystkim za rok wytężonej pracy i życzyła bezpiecznych  wakacji.  Kolejnym ważnym elementem uroczystości było przypięcie do sztandaru srebrnej Odznaki Honorowej Gryfa Zachodniopomorskiego, którą otrzymaliśmy na uroczystej gali Cisów Przybiernowskich. Pani Wójt Gminy Lilia Ławicka wręczyła  Nagrodę Wójta za bardzo dobre wyniki w nauce, co najmniej bardzo dobre zachowanie i promowanie Gminy w konkursach. Taką nagrodę otrzymało dwóch uczniów:

  1. Wojciech Wójcik uczeń kl. VIII za uzyskanie wysokiej średniej ocen w Szkole Podstawowej w Czarnogłowach, za udział konkursach matematycznych, wzorowe zachowanie i promowanie Gminy w roku szkolnym 2021/2022
  2. Leon Kowalak uczeń kl. IV za uzyskanie wysokiej średniej ocen w Szkole Podstawowej w Czarnogłowach, bardzo dobre zachowanie i promowanie Gminy w roku szkolnym 2021/2022

Nagrody te przyznane były w ramach gminnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży, który został przyjęty Uchwałą Rady Gminy Przybiernowie.

 

Gratulujemy uczniom szczególnych osiągnięć i doceniamy ich wysiłek, tym bardziej, że rok szkolny nie był łatwy ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną. Dziękujemy nauczycielom i rodzicom za wsparcie i mobilizację w tak trudnym czasie. Wszyskim życzymy udanych wakacji !!!

Data dodania: 2022-06-24 19:13:45
Data edycji: 2022-06-28 13:09:41
Ilość wyświetleń: 134

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej