Czcionka:

A+A-

Kontrast:

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Jak co roku Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty za ich codzienną pracę dydaktyczną i wychowawczą. W naszej szkole z tej okazji odbył się uroczysty apel, na który zaproszeni zostali także emerytowani nauczyciele. Uczniowie zaprezentowali część artystyczną  i wręczyli zaproszonym gościom upominki.

Pani  Dyrektor Jolanta Grześkowiak złożyła wszystkim najlepsze życzenia, sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy. Pani Wójt Lilia Ławicka wręczyła  nagrody za zaangażowanie i osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczo-opiekuńczej.

Nagrody Wójta Gminy Przybiernów otrzymały: Jolanta Grześkowiak - dyrektor Szkoły Podstawowej w Czarnogłowach oraz Magdalena Fiłkowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Czarnogłowach.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty  składamy słowa podziękowania za zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość w wychowanie i edukację młodego pokolenia. Jednocześnie życzymy, aby zaangażowanie to owocowało postępami w nauce uczniów, rozbudzając w nich szlachetne  aspiracje.

Data dodania: 2021-10-19 21:09:31
Data edycji: 2021-10-19 21:49:09
Ilość wyświetleń: 125

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej