Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Jak co roku Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty za ich codzienną pracę dydaktyczną i wychowawczą. W naszej szkole z tej okazji odbył się uroczysty apel, na który zaproszeni zostali także emerytowani nauczyciele. Uczniowie zaprezentowali część artystyczną  i wręczyli zaproszonym gościom upominki.

Pani  Dyrektor Jolanta Grześkowiak złożyła wszystkim najlepsze życzenia, sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy. Pani Wójt Lilia Ławicka wręczyła  nagrody za zaangażowanie i osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczo-opiekuńczej.

Nagrody Wójta Gminy Przybiernów otrzymały: Jolanta Grześkowiak - dyrektor Szkoły Podstawowej w Czarnogłowach oraz Magdalena Fiłkowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Czarnogłowach.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty  składamy słowa podziękowania za zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość w wychowanie i edukację młodego pokolenia. Jednocześnie życzymy, aby zaangażowanie to owocowało postępami w nauce uczniów, rozbudzając w nich szlachetne  aspiracje.

Data dodania: 2021-10-19 21:09:31
Data edycji: 2021-10-19 21:49:09
Ilość wyświetleń: 170

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej